• Aktuality ze světa pole dance

    Posted on 16. 01. 2013 by Lucinka in Uncategorized.

    Jednou z aktualit z “našeho” českého rybníčku je začátek nové Pole Battle League, která startuje 1. 2. 2013 v Praze opět v kategoriích amatéři a profesionálové. Více informací naleznete zde, na oficiálních stránkách.

    Protože se jako lektorky snažíme neustále zdokonalovat, zúčastní se Lucinka kurzu s Růženkou Halamkovou. Kurz se jmenuje Pole art – be a star a tímto Vám nabízí jízdu na kurz a z kurzu, kdybyste se ho chtěly případně zúčastnit :) Více informací zde, na stránkách pořadatele.

    Dále bychom Vás chtěly informovat o konání největší pole dance akce roku, World Pole Sports Championships London 2013, která je v Londýně 20. a 21. července 2013. Kromě tradičních soutěžních kategorií, kterými jsou muži, ženy a dvojice je poprvé na světě zahrnuta i kategorie mladých. Vážně uvažujeme o divácké účasti na této akci :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>